Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Toptan Kontor Bayiliği ve Parçakontör Sistemi

Gelişen ve hızla büyüyen teknoloji sayesinde bir çok alanda hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. bu gelişmelerin yaşandığı sektörden biriside cep telefonu sektördür. Çünkü ülkemizde cep telefonu kullanımı oldukça yaygınlaşmış ve herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bunun için Eylül Telekomünikasyon firması olarak siz müşterilerimize toptan kontör bayiliği yapmaktayız. Tüm operatörlere uygun kontör bulunmakta olup, bu hizmet en üst seviyede sunulmaktadır.

Firmamız toptan kontör bayiliği ile siz müşterilerimize farklı bir hizmet anlayışı ile bu hizmeti sunmaktadır. Profesyonel çalışma ekibimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle bu işi üst seviyelere taşımaktayız. Sizde bu kaliteli hizmet biriminden yararlanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Hızla gelişen teknoloji sayesinde alt yapımız oldukça kuvvet kazanmış olup toptan kontör bayiliği konusunda gereken bilgi ve beceri kazanılmıştır. Bundan dolayı işlemeleriniz hızlı ve kesin karar ile sonuçlanır. Bunun için tercihinizi bizden yana kullanmanız sizin için daha yararlı ve verimli sonuçların doğmasına neden olacaktır. Kontörleri toptan alabildiğiniz gibi tüm operatörlerin kontörlerini de satın alabilirsiniz. Bunun için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.Toptan Kontor Bayiliği ve Parçakontör Sistemi

Fatura Ödeme Merkezi Hakkında Kısa Bilgilendirme...?

Gelişen dünya üzerindeki hızlı değişmelere ayak uyduran ve iletişim çağının getirdiği yenilikleri yakından takip edip bünyesinde uyarlayan ve müşterilerine fatura ödeme merkezi olarak hizmet sunan Eylül Telekomünikasyon gün geçtikçe artan müşteri kitlesi ile başarıyı yakalamaya devam etmektedir. Firmamızın bilgi alt yapısı sağlam olup, profesyonel çalışma kadromuz mevcuttur. Her türlü fatura ödemeleriniz hızlı ve güvenilir bir biçimde tahsil edilir ve tahsil edildiğine dair size makbuz verilir.

Fatura ödeme merkezi olarak elektrik, su , doğalgaz ve benzeri türdeki faturalarınızı sıra beklemeden hızlı bir biçimde ödeyebilirsiniz. Hatta geçmiş dönem borçlarınızı da ödeyebilmektesiniz. Tüm bu konularda ilgili çalışanlarımız size destek olacaktır.

Firmamız gün geçtikçe daha büyümekte ve hedeflediği yere ulaşmaktadır. Çalışma vizyonumuzun içerisinde kurumsal çözüm önerileri ve müşteri odaklı hizmet yatmaktadır. Bunun için yapılan işler büyük bir titizlikte ve kalite de yapılmaktadır. Fatura ödeme merkezi sayesinde anında ve güvenilir bir hizmet almak sizi memnun edecektir. Faturalarınızı güvenli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızdan yapabilir ve farkı görebilirsiniz.Fatura Ödeme Merkezi Hakkında Kısa Bilgilendirme...?

Fatura Ödemeleri Artık Online Yapılmaktadır..

Her türlü faturalarınızı güvenli bir şekilde ve en hızlı şekilde ödeyebileceğiniz yerler olan fatura ödeme merkezlerini artık her yerde bulmak mümkün. Eylül Telekomünikasyon faturalarınızı kolaylıkla tahsil edebileceğiniz bir fatura ödeme merkezidir. Fatura ödenen kurumların mesai saatlerinden daha fazla mesai ile hizmet veren, fatura merkezimizde akşam saatlerine kadar fatura ödemesi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede işlemleriniz en hızlı bir biçimde size sunulmaktadır. Fatura ödeme merkezi olarak görev yapan firmamız siz müşterilerimize öncelikli hizmet vermekten ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaktan mutluluk duymaktadır.

Sizde faturalarınızı sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan , ödeyebilir ve çalışanlarımızın tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Yasal olarak tüm izinler alınmış olup, gerekli kurumlar ile anlaşma yapılmıştır. Bu sayede güvenilir bir şekilde ilgili faturalarınızı fatura ödeme merkezi içerisinde ödeyebilirsiniz.

Firmamız Eylül Telekomünikasyon size fatura ödeme seçenekleri ile hizmet vermesinin yanında, farklı faturalarınız konusunda da yardımcı olmaktadır. Bunun için ilgili çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fatura ödeme merkezi olarak her türlü faturalarınız tahsil edilerek size kaliteli hizmet en üst seviyede sunulmaktadır.Fatura Ödemeleri Artık Online Yapılmaktadır..

Fatura Tahsilatı ve Ödeme Noktası....?

Faturalarınızı uzun banka kuyruklarında bekleyerek mi ödüyorsunuz. Ger banka fatura tahsili yapmadığı için bank a banka gezmek zorunda mı kalıyorsunuz. Eylül Telekomünikasyon fatura ödeme merkezi olarak sizi bu dertten kurtarmaktadır. Hızlı güvenilir ve kaliteli hizmeti sayesinde tüm faturalarınız anında tahsil edilir ve size bilgi verilir. Müşteri odaklı hizmetimizin yanında güler yüzlü çalışan kadromuz ile de kalitemizi ön plana çıkarmaktayız.

Teknolojik alt yapıyı kuran ve en iyi bir şekilde hizmet vermeyi misyon olarak belirtmiş olan firmamız size fatura ödemelerinizde yardımcı olmakta ve geciken ve ödenmemiş faturalarınızın da tahsilini gerçekleştirmektedir. Fatura ödeme merkezi olarak , gelen müşterilerimizin sıra beklemeden en hızlı bir biçimde hizmet almasını sağlamaktayız. Bunun çalışan kadromuz periyodik aralıkta iş eğitimi almakta ve kendilerini geliştirmektedirler.

Eylül Telekomünikasyon olarak çalışma prensiplerimiz arasında müşterilerimizin memnuniyeti birinci sırada yer almaktadır. Bunun için fatura ödeme merkezi olarak , üst seviyede kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Yapılan her işlem büyük bir titizlikle ve önemle yapılmaktadır.Fatura Tahsilatı ve Ödeme Noktası....?

FATURA ÖDEME MERKEZİ ve YETKİLİK BAYİLİĞİ HAKKINDA...?

Günümüzde faturalar bankalarca tahsil edilmektedir. Ancak bankaların yoğunluğu göz alındığında işlem hızı uzamakta ve size zaman kaybı yaşatmaktadır. Biz Eylül Telekomünikasyon olarak müşterilerimizin zaman kaybı yaşamamaları için farklı yöntemler geliştirdik ve zamandan tasarrufu bir amaç edindik. Bunun için müşterilerimizin her türlü faturalarını tahsil etmekte ve işlem hızı sayesinde anında gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve eğitimli çalışma kadromuz size en üst seviyede hizmet vermektedir. Elektrik, telefon, su ve doğalgaz gibi faturalarınız anında ve hızlı bir biçimde ödenmekte ve size bilgi verilmektedir. Kanuni olarak tüm izinler alınmış ve fatura ödeme merkezi olarak hizmetimizi en üst seviyeye taşımış bulunmaktayız.

Eylül Telekomünikasyon faturalarınızı en hızlı bir biçimde tahsil ettiği gibi , güler yüzlü hizmeti ile de size farklı ayrıcalıklar yaşanmaktadır. Faturalarınız ile ilgili sorularınız karşısında çözümsel yaklaş sunmakta ve sizi bilgilendirmektedir. Bu açıdan fatura ödeme merkezi olarak geçmiş dönem faturalarınızda tahsil edilmektedir.

Fatura ödeme merkezi işlem hızı sayesinde sıra beklemeden faturanız tahsil edilebilmektedir. Ayrıca faturalarınız ödendiği an borcunuzdan düşülmektedir.FATURA ÖDEME MERKEZİ ve YETKİLİK BAYİLİĞİ HAKKINDA...?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com