Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

AVEA TOPTAN PARÇA KONTÖR

Toptan kontör satımı bayilikler tarafından yapılmakta olup, sonrasında müşterilere servis edilmektedir. Avea toptan parça kontör bu alanda da hizmet vermektedir Parça kontör kullanmak isteyen, telefonlarıyla az konuşup az mesaj atan kimseler bunları almakta ve uygun fiyatları ile memnun olmaktadırlar. Parça kontör, internet ortamında satıldığı gibi operatör bayiliklerinden de alınabilinir.  

 

Bütün büyük operatör şirketleri gibi Avea toptan parça kontör de satışlarını güçlendirmek için bayilikler vermekte ve toptan satışın getirilerini tekrar müşterilerine devretmektedir. Büyük bir bayilik ağı kurulmuş olup hizmette sınır yoktur. Toptan veya parça kontör kullanımı kampanyalarla desteklenerek fiyat aralığı sabit tutulmaya çalışılmaktadır, önceliğimiz insana hizmettir.  AVEA TOPTAN PARÇA KONTÖR

Ücretsiz Fatura Tahsilatı ve ParçaKontör Bayilik Sistemi

Tüm faturalarınızı güvenle ve rahatça ödeyebileceğiniz diğer alternatif ise  fatura ödeme merkezidir. Tek seferde Elektrik, Su, Doğalgaz, Türk Telekom, TTNET, DigiTurk, DSmart, Turkcell, Vodafone, Avea gibi aklınıza gelebilecek her türlü faturayı  fatura ödeme merkezlerimizden ödeyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçmiş faturaların ödemesini de yine kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Eğer dilerseniz fatura ödeme merkezi başvurusunda bulunmak için üyelik formumuzu doldurabilirsiniz.

Fatura bayiliği  açmak için başvurabileceğiniz firmalar bulunuyor. Bu firmaların avantajlarını karşılaştırarak işe başlayabilirsiniz. Örneğin bu hizmeti size sağlayabilmek amacıyla sizden bir bayilik giriş ücreti talep edilmektedir. Bu ücreti ödemek esasen bir zorunluluk değildir. Eğer fatura bayilik ağımıza dahil olmak isterseniz tamamen ücretsiz bir şekilde fatura bayisi olabilirsiniz. Bu hizmet için sizden bir ücret talep etmediğimiz gibi 7 gün 24 saat işlemlerinizle ilgili olası sorunlarınıza cevap vermek amacıyla size hizmet veriyoruz. Fatura ödeme işlemini sisteme girdiğinizde 30 saniye içerisinde işlemleriniz gerçekleşmektedir. Hızlı ve güvenilir bir hizmet aldığınız gibi aynı hizmeti güvenle müşterilerinize verebilirsiniz.  Fatura bayiliği  açmak için sistemimizdeki bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 Ücretsiz  Fatura Tahsilatı ve ParçaKontör Bayilik Sistemi

Parça kontör bayiliği nasıl alınır? Avantajları nelerdir

Bundan birkaç yıl öncesine kadar  parça kontör  yükleme işlemi sadece bireysel olarak kontör transfer işlemi ile gerçekleştirilebilmekteydi. Arkadaşınız veya bir tanıdığınız eğer sizinle aynı operatörü kullanmaktaysa size kontör gönderebiliyordu. Kısa bir görüşme ya da mesaj için acil ihtiyacınız olan az miktarda kontörü bu şekilde temin edebiliyordunuz. Operatörler arası rekabet dolayısıyla küçük miktarlarda kontör ile sms paketleri ya da konuşma paketleri kullanabilir hale geldik. Bu da parça kontör ihtiyacını doğurdu. Parça kontör yükleme sistemi bu şekilde gelişti. Parça kontör ihtiyacı arttıkça  parça kontör bayiliğine talep de arttı. Günümüzde herhangi bir parça kontör bayisinden müşteriler rahatlıkla kontör yükleyebiliyorlar.

Parça kontör bayiliği  ise küçük esnafın yüzünü güldürdü. Ek gelir ihtiyacı olan büfeler, gıda işletmeleri, tekel bayileri, fatura ödeme merkezleri ve bunun gibi birçok küçük esnaf  parça kontör bayiliği  sayesinde büyük gelirler elde etmeyi başardı.Parça kontör bayiliği nasıl alınır? Avantajları nelerdir

Alacağım hizmetin kalitesini nasıl ölçebilirim?

Fatura ödeme merkezi bayiliği yaptığınızda size online işlem yapabilmeniz için bayi bilgileri aktarılır. Bu bilgiler ile sistemimize giriş yaparak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bayimiz olmadan önce sistemimize giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.    

Aynı zamanda parça kontör de yükleyebilir miyim?

Fatura ödeme merkezi açtığınızda dilerseniz parça kontör yükleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece günlük cironuzu arttırmış olursunuz. Avea, Turkcell ve Vodafone parça kontörlerini yüklemeniz müşteri çeşitliliğinizi arttırır ve böylece müşterilerinize farklı ürünler de sunabilirsiniz.Alacağım hizmetin kalitesini nasıl ölçebilirim?

Fatura bayiliği açmak için ne yapmalıyım?

Fatura bayiliği  açmak için başvurabileceğiniz firmalar bulunuyor. Bu firmaların avantajlarını karşılaştırarak işe başlayabilirsiniz. Örneğin bu hizmeti size sağlayabilmek amacıyla sizden bir bayilik giriş ücreti talep edilmektedir. Bu ücreti ödemek esasen bir zorunluluk değildir. Eğer fatura bayilik ağımıza dahil olmak isterseniz tamamen ücretsiz bir şekilde fatura bayisi olabilirsiniz. Bu hizmet için sizden bir ücret talep etmediğimiz gibi 7 gün 24 saat işlemlerinizle ilgili olası sorunlarınıza cevap vermek amacıyla size hizmet veriyoruz. Fatura ödeme işlemini sisteme girdiğinizde 30 saniye içerisinde işlemleriniz gerçekleşmektedir. Hızlı ve güvenilir bir hizmet aldığınız gibi aynı hizmeti güvenle müşterilerinize verebilirsiniz.  Fatura bayiliği  açmak için sistemimizdeki bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.Fatura bayiliği açmak için ne yapmalıyım?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com