Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

FATURA ONLİNE ÖDEME MERKEZİ ve YETKİLİ BAYİLİĞİ HAKKINDA...?

Su, elektrik, telefon, doğal gaz, cep telefonu, sgk, tv yayınları gibi yaşamın doğal gereği olan kullanımların ödenmesi için belli sürelerde faturalar gelir ve bunlar zamanında yatırılmazsa aldığımız bu hizmetlerden mahrum bırakılırız. Gelişmiş yaşamın gereği olan bu kullanımlar olmadan artık yaşanmıyor, insan oğlu rahata, konfora ve güzele çabuk alışıyor.

Aydan aya olan bu faturalar için bir çok kişi bankalara otomatik ödeme talimatı vererek sıra bekleme derdinden kurtuluyor ama bunu yapmayanları zorlu sıralara girip sıkıntılı saatler beklemektedir. Bunlara dur demenin kolay yolunu firma olarak açtığımız fatura ödeme merkezleri ile bulduk, ürettiğimiz çözümler herkesin beğenisini kazanmakta ve olumlu eleştiriler almamıza neden olmaktadır. Sıra beklemeden, boşa zaman geçirmeden hızlı bir şekilde günü geçen faturalarınızı da tahsil ediyoruz.

Bulunduğunuz şehrin kolayca ulaşılabilir merkezi yerlerinde açmış olduğumuz fatura ödeme ofisleri ile anında ödemelerinizi tahsil ederek sizleri büyük bir sorundan kurtarmaktayız. Firmamızın kalitesi ve güvenilirliliği asla yadsınamaz, nakit veya kredi kartı seçenekleri ile yapacağınız ödemeleri online olarak görüp rahatlayabilirsiniz.FATURA  ONLİNE ÖDEME MERKEZİ ve YETKİLİ BAYİLİĞİ HAKKINDA...?

Fatura Tahsilatı Merkezi ve Ödeme Kolaylığı...?

Şehirlerde sıklıkla görmeye başladığımız ve faturaları kolaylıkla ödeyebileceğimiz merkezlerden birine bir gün yolum düştü, elimde gününü geçirmiş olduğum bir faturam vardı ve bana nasıl yardımcı olabileceklerini sordum. Oradaki personelin yaklaşımları inanılmaz sıcak ve iç açıcıydı, daha önce hiç böyle bir şey görmediğim için de çok şaşırdım tabii.

Hemen elimdeki faturamı aldılar ve işleme başladılar, daha ben arkamı dönmeden faturamın tahsil edildiğini ve her şeyin bittiğini söylediler, ne sıraya girmiştim ve ne de beklemiştim. Çocukların gösterdiği muhteşem yakınlık da işin bonus kısmıydı. Fatura tahsilatı bu kadar olabiliyormuş diyerek oradan çok memnun ayrıldım ve o günden sonra gününde veya günü geçmiş tüm faturalarımı aynı merkeze giderek ödemeye başladım.

Herkese önerim şu, yurdun her tarafında yaygın olan bu fatura tahsilatı merkezlerine en azından bir kez uğrasınlar ve dediklerimin nasıl da doğru olduğuna kendi gözleri ile tanıklık etsinler. Faturaları ödemeyi artık gözümde büyütmüyorum, gidiyorum benim çocuklara hem sohbet ediyorum hem de faturalarım ödeniyor, e daha ne olsun?Fatura Tahsilatı Merkezi ve Ödeme Kolaylığı...?

PARCAKONTOR BAYİLERİ ARTIK GSM OPERATÖRLERİNE TL YÜKLEMEKTEDİR...?

Son yılların en büyük icadı sayılan cep telefonları hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bazı kişilerin elinde birden fazla cep telefonu görmeye başladık, modern yaşamın kaçınılmazı olan bu durum beraberinde bazı ihtiyaçları da getirmektedir. Bunun en bilineni ise kontör yüklemek. Faturalı hat kullananları konunun dışında tutuyoruz ana kontörlü cep telefonu kullananlar mutlaka kontör yüklemek zorundadırlar yoksa hiç kimse ile konuşma yapamaz, mesajlaşamazlar.

İşte burada en yeni ve en kaliteli uygulamalardan bir olan parcakontor yükleme sistemi devreye girmektedir. Dileyen herkesi cebindeki para oranınca kontör yükleyip cep telefonu ile konuşabilir. GSM operatörleri size anında kontör transfer ederek konuşmalarınıza ve mesaj atmalarınıza devam etme şansı tanıyorlar.

Eğer GSM operatörlerine gitmek zor geliyorsa o zaman online olarak aynı hizmeti veren internet sitelerinden yardım almanız gerekecektir. Parcakontor yüklemesi çok hızlı ve çok kolay bir işlemdir, yardım almadan kendi başınıza bile yapabilir ve hemen kontörlerinize kavuşabilirsiniz. İsterseniz dünyanın diğer ucundaki sevdiklerinizle de yüklediğiniz kontör kadar konuşup sohbet edebilirsiniz.PARCAKONTOR BAYİLERİ ARTIK GSM OPERATÖRLERİNE TL YÜKLEMEKTEDİR...?

FATURA ÖDEME MERKEZİ HAKKINDA SİZE SUNMUŞ OLDUGU İMKANLAR...?

Fatura ödemek için kuyruklara girmekten bıktığım bir anda kuzenim Hızır gibi imdadıma yetişti ve bu iş için açılmış olan fatura ödeme merkezlerinin olduğunu söyledi. Orada kuyruk beklemek gibi bir derdin de bulunmadığını ve uzman personellerin sıcak bir ilgi ile karşılayacağını da belirttikten sonra mutlaka bir denememi tavsiye etti.

Fatura başına çok az bir komisyonun alındığı bu fatura ödeme merkezleri gerçek anlamda insani muamelenin tek adresi bence, güler yüzlü elemanlar daha kapıdan sizi karşılayıp hemen faturalarınızı tahsil etmeye başlıyorlar. Hakikaten gördüğüm ilgi karşısında şaşırdım kaldım, hiç böyle bir yaklaşım beklemediğim için onlara teşekkür etme gereği duydum ve her zaman bundan sonra faturalarımı ödemek için oraya gideceğimi söyledim.

Bundan sonra fatura geldi nasıl ödeyeceğim diye düşünmeye sıkılmaya paydos, gezmeye bile giderken bir uğrayıp hem o güler yüzlü insanları görüp hem de faturalarımı en kısa zamanda ödemek için can atıyorum. Fatura ödeme hiç bu kadar kolay olmamıştı, bence herkes bu rahatlıktan yararlanmalı.FATURA ÖDEME MERKEZİ HAKKINDA SİZE SUNMUŞ OLDUGU İMKANLAR...?

Fatura Ödeme Merkezleri Firmalarının Kuruluş Amacı..?

Doğal gaz, elektrik, su, kablo TV, dijitürk, SGK pirim ödemeleri, cep telefonu ve günü geçmiş tüm faturalarınızı sizi üzmeden, bekletmeden, hızlı bir şekilde online olarak tahsil ediyoruz. Zaten firmamızın kuruluş amacı da bu, size hizmet etmek ve sıralarda boşa zaman geçirmenizi önlemek için varız. Fatura ödeme merkezi olarak yasal bir kuruluşuz ve güvenilir olarak hiç düşünmeden bütün faturalarınızı tahsil etmeye talibiz.

Bulunduğunuz kentin en kolay bulunabilir merkezi yerlerinde hizmet verdiğimizi de belirtmemi gerekir. Ödeme yaptığınızı hemen görebilecek ve gereksiz endişelere kapılmayacaksınız. Elemanlarımızın hepsi de eğitimli, işlerini severek yapan ve siz değerli müşterilerimize sevecenlikle yaklaşan güler yüzlü gençlerden oluşmuştur.

Sıra bekletmiyoruz, boşa geçirilecek vaktinizin olmadığının farkındayız. Fatura ödeme merkezi açarken tamamen buna odaklandık, sizin memnuniyetiniz her şeyin üzerindedir. Güvenliğiniz bizim için çok önemlidir, yasal kurum olmamızın getirdiği öz güven ile sizlere hizmet vermek tek amacımız. İnanıyoruz ki bir kez bizim ofisimize gelip faturanızı ödediğinizde bizden bir daha vazgeçemeyeceksiniz.Fatura Ödeme Merkezleri Firmalarının Kuruluş Amacı..?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com