Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

PARÇAKONTÖR ARTIK GSM HATLARINA YÜKLEME ÇOK KOLAY..?

Cep telefonların bir çoğu artık kontörlü olarak kullanılmaktadır, bilhassa gençler ve öğrenciler arasında çok yaygın olarak kullanılan bu uygulama, fiyatlarının ucuzluğu ile tercih sebebi olmaktadır. Cebimizde ne kadar paramız var ise, o kadar kontör yükleyebilmekte ve konuşmalarımızı da o ölçüde sınırlayabilmekteyiz. PARÇA KONTÖR yüklemek istediğimiz zaman ki bu bazen telefon konuşmalarımızın en can alıcı yerinde bile olmaktadır, hemen elimizdeki bilgisayar yardımı ile online olarak kontör yükleyebilmekteyiz. İster nakit, ister kredi kartı olsun havale çıkararak bu şekilde kontör yükleme fırsatı bulduğumuz için, kendimizi şanslı görmeliyiz.

Cep telefonlarının faturalı olduğu dönemler biraz eskilerde kaldı gibi görünüyor, çünkü konuşma sırasında fark etmeden uzun tutulması, faturaların şişkin gelmelerine ve ödemelerde zorluklar yaşlanmasına sebep olabilmektedir. Bu yüzden de son yıllarda en çok tercih edilen kontörlü konuşma sistemi olmuştur, bu yüzden de TOPTAN PARÇA KONTÖR satışlarında artışlar gözlemlenmiş ve uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalardan yararlananların sayısı oldukça fazla artış göstermiştir. Sosyalleşmek için cep telefonu illa ki gerekiyorsa, bize göre kontör ile konuşma da gereklidir.PARÇAKONTÖR ARTIK GSM HATLARINA YÜKLEME ÇOK KOLAY..?

PARÇAKONTÖR YÜKLEME VE ARACILIK HİZMETLERİ...?

Cep telefonları ile konuşmak, artık hayatımızın bir parçası, hatta vazgeçilmezimiz olmuş durumda. Hemen hepimizin bir veya birkaç tane telefonunun olduğu gerçek, günümüzün getirisi olan bu kolaylıklardan gerektiği gibi yararlanmak ve konuşmalarımızı ucuz fiyatlar eşliğinde yapabilmek için PARCAKONTÖR MERKEZİ adı altında hizmet veren bayiliklerden paramız oranında kontör satın alarak, hızlı bir şekilde cep telefonlarımız a yükleyebilir ve konuşmalarımızı sürdürebiliriz. Piyasanın çok altında olan fiyatlarla satılan parça kontörler, hayatımızı kolaylaştıracak unsurların başında gelmektedir.

Eğer dilerseniz, cep telefonu operatörünüzün ne olduğuna bakmaksızın, Türk lirası yükleyerek de konuşma yapabileceğinizi biliyor musunuz? TL YÜKLEME BAYİLİĞİ olarak yaşadığımız yerlerin merkezlerinde bulunan bayilikler aracılığı ile paranızın miktarı ölçüsünde TL yüklemesi yaparak cep telefonlarınız ile görüşmeler, paylaşımlar, internet dolaşımları yapabilmeniz mümkündür. Eğer siz de TL yükleme bayisi olup hizmet vermek isterseniz, yapacağınız baş vuru kısa sürede değerlendirmeye alınıp cevaplandırılacaktır. Bu işlem için sadece gerekli formları doldurmanız ve kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır.PARÇAKONTÖR YÜKLEME VE ARACILIK HİZMETLERİ...?

Online ParçaKontör Merkezleri ve Fatura Ödeme Noktası

Fatura ödemeleri vatandaşlar için her zaman sıkıntılı bir durum olmuştur. Elektrik, su, gaz, telefon gibi farklı alanlardaki faturaların kurumların gişelerinden ödenmesi geniş bir zaman ve emek gerektirir. Özellikle çalışanların bu zamanı bulması pek de mümkün değildir. Bankalar ise özellikle günü geçmiş faturaları almamakta ve mutlaka kurumların kendi veznelerine ödeme yapılmaktadır. Ama online parça kontör merkezi ile bu sorun artık ortadan kalkmıştır.

Merkezimizde tüm faturalarınız günü geçen faturalarınız da dahil online olarak güvenle tahsil edilmektedir. Online ortamda gerçekleşen PARÇA KONTÖR MERKEZİ ile ödemeleriniz anında ilgili kuruma aktarılmakta ve hiçbir gecikme ve sorun yaşanmamaktadır. Tabi bu tahsilat banka anlaşmalı kurumların faturaları için geçerlidir. Merkezimiz tamamen yasal olarak çalışmakta ve tüm çalışma belgeleri bulunmaktadır.

Artık fatura ödemelerini siz de dert etmeyin. Tüm faturalarınızı alıp merkezimize gelin. Siz dinlenip çayınızı içerken biz faturalarınızın tahsilatını kısa sürede yapmaktayız. Deneyimli personelimiz ve hızlı çalışan bilgisayarlarımızla hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Çağımızın bu en önemli ihtiyacını en modern şekilde karşılamaktayız..Online ParçaKontör Merkezleri ve Fatura Ödeme Noktası

TL Yükleme ve ParçaKontör Bayiliği ...?

Kontör yüklemek emin olun hiç bu kadar kolay olmamıştı, PARÇA KONTÖR MERKEZİ olarak ç.alışan ve istendiğinde dilediğiniz kadar kontör yüklemesi yapabileceğiniz bu merkezler, hayatı kolaylaştırmakta ve paramız ölçüsünde kontör alma imkanı sunmaktadır. Bağlı olunan operatör ne olursa olsun, en çabuk ve en kolay bir şekilde bizleri kontör sahibi yapan bu merkezlerin aralarındaki tatlı rekabet, bizlere olumlu olarak yansımakta ve satın aldığımız kontörlerin fiyatları bu yüzden aşağı çekilebilmektedir. Bulunduğumuz şehirlerin en merkezi yerinde bulunan bu kuruluşlar, hemen biten kontörlerimizi takviye ederek kolaylık sunmaktadır.

Parça kontör yanında TL yükleme bayilikleri de açılmış olup, telefonunuza yüklemek istediğiniz liraları derhal aktarmak için hizmet vermeye başlamışlardır. TL YÜKLEME BAYİLİĞİ olarak çalışan merkezlerden siz de yararlanmak istiyor ve liralarınızı değerlendirmeyi amaçlıyorsanız, hemen yükleme yapmanızda yarar vardır. Ama eğer bu iş kolu sizin için cazip ise ve siz de bir bayilik sahibi olmayı planlıyorsanız, iletişime geçerek form doldurmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcileri sizlere gereken desteği sağlayacaktır.TL Yükleme ve ParçaKontör Bayiliği ...?

toptanparçakontör ve parçakontör bayilerimiz ...?

Günümüzde telefon ile haberleşme ihtiyacı oldukça elzem bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacı karşılamak için bize lazım olan telefon hatlarımız için kontör yüklemesi yapmak şarttır. Telefon operatörlerinin de süreç olarak belirli bir zaman içerisinde yükleme yapmayı zorunlu kılması bu ihtiyacımızı daha da artırıyor. Bu amaçla kontör yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz ancak bazen de bize fazla gelen bu kontörler yerine ihtiyacımız kadar kontör almayı tercih edip parça kontör yükleyebiliyoruz. Bu tarz kontör yükleme alternatifleri sayesinde cebimizden de ihtiyacımız olmayan kontör fazlasını alarak ekstra bir para çıkmış olmuyor.

Arzu edenlere parça kontör yükleme işlemini sağlayan kontör ve ya parça kontör yükleyen yerler arasında bu işin yoğunluğuna ve talebine dayanarak toptan parça kontör alanlar da oluyor. Eğer bu işleme yoğun talep alan herkesin parça kontör yükleme işlemi konusunda rağbet ettiği bir yer ise toptan olması daha hızlı ve daha mantıklı olandır. Bu tarz yerlerden parça kontör almak da yüklenecek olan kontör miktarının hatta çabuk tanımlanmasına yardımcı olur.toptanparçakontör ve parçakontör bayilerimiz ...?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com