Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

ONLİNE TL YÜKLEME VE PARÇAKONTÖR HİZMETLERİ

Fatura ödemek eskiden zahmetli bir iş olmakla birlikte büyük zaman alan bir işti. Saatlerce sıra beklememiz gereken meşakkatli bir olay idi. Artık eskisi gibi saatlerce sıra bekleyip zamanımızı harcamamıza gerek kalmadan kısa yoldan hızlı ve pratik bir şekilde ödeme yapmamız mümkün. Online TL Yükleme sistemleri ile internet aracılığı ile fatura ödemelerimizi yapmamız mümkün olabilmektedir.

Online fatura ödeme işlemi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Online parça kontör yükleme işleminizi de internette gerçekleştirebilmeniz mümkün. Bu online sistemler sayesinde diler iseniz evde otururken diler iseniz tatilde güneşlenirken diler iseniz ise işte ofisteyken fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Aynı zamanda parça kontör yüklemelerinizi elden de yapabilmeniz mümkündür. Çeşitli noktalarda işletmeler bu işlemi gerçekleştirmekte ve ihtiyacınız doğrultusunda isteğinize bağlı olarak sizlere parça kontör yüklemesi yapmaktadır. Aynı şekilde online şekilde değil de elden olarak ta faturalarınızı çeşitli fatura tahsil merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hem de sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden. Bazı yerlerde cüzi miktarda hizmet ücreti kesilse de ücretsiz olanlarını da bulmak mümkün.ONLİNE TL YÜKLEME VE PARÇAKONTÖR HİZMETLERİ

TOPTAN PARÇA KONTÖR ve TL YÜKLEME BAYİLİĞİ

Kontör yüklemek artık çok kolay, adım başı rastladığımız kontör yükleme bayileri sayesinde istediğimiz oranlarda kontör yükleyip konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebiliriz. Cep telefonsuz insan neredeyse yok gibidir bu da değişik sektörlerin oluşmasına neden olmuştur, bunların içinde en önemlileri de PARÇAKONTÖR yüklemesi yapan bayiliklerin çoğalmasıdır. GSM operatörünün hangisi olduğu hiç fark etmemekte ve her kes istediği kontör miktarını belirleyip yüklemelerini hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Bayiler, sık, sık kampanyalar düzenlemekte ve kontör alımlarının uygun fiyatlara gelmesine yardımcı olmaktadırlar.

Eğer isterseniz parça kontörlerinizi toptan da alabilir veya aldığınız kontörleri rahatlıkla satabilirsiniz. Toptan alınan her ürün gibi toptan kontör fiyatları da tabii ki piyasanın altında olmakta ve rahatlıkla satın alınabilmektedir. TOPTAN PARÇA KONTÖR fiyatları da bayilere göre değişkenlik göstermekte ve önemli olan kampanyaları takip ederek en ucuz şekilde kontör sahibi olmaktadır. Burada hızlı yükleme ve uygun fiyat önem taşımaktadır, hemen her yerde gözümüze çarpan toptan kontör yükleme bayilerinin geniş bir iş alanına sahip olduklarını da unutmamak lazımdır.TOPTAN PARÇA KONTÖR ve TL YÜKLEME BAYİLİĞİ

PARÇAKONTÖR HİZMETLERİ VE PARÇAKONTÖR BAYİLİĞİ...

Bugün hayatımızın pek çok alanında kullandığımız cep telefonları hepimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. GSM operatörleri de gelişen ve dönüşen cep telefonları için çeşitli çalışma ve kampanyalar yapmaktadır. Sunulan uygun tarifelerle cep telefonları daha cazip hale gelmekte ve insanlar telefon kullanmaya yönlenmektedir. Operatörleri Faturalı ve Faturasız olarak ayrılmaktadır. Faturasız hatlarda 2011 yılına kadar kontör adını verilen kullanım kartı 2011’den sonra yerini TL Yükleme’ye devretmiştir. Lakin bu isim değişikliğine bugün alışamayan kişiler bunu Parcakontor yükleme olarak talep etmektedirler.

Parça kontör yükleme işlemi Parcakontor Bayiliği vasıtası ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. 24 saat hizmet vermektedir. Küçük ve büyük paralar karşılığı satın alınabilmektedir. Bağlı olduğunuz GSM operatörünün belirlediği fiyatlar ile kontörlerinizi saniyeler içinde yükleyebilirsiniz. Bugün insanların temel ihtiyacı teknolojidir. Telefonlar bu konuda büyük hizmet sunmaktadır. GSM operatörleri iletişim ihtiyacına gözlerini kapatmamakta ve gerek işçi-işveren gerekse müşteri ihtiyaçlarını avantajlı tarifeleri ile desteklenmektedir. Öncelerde belli bir ücretin altında talep edemeyeceğimiz kontör kartları bugün parça kontörle çok ucuza ve ihtiyaca göre alınabilmektedi..?PARÇAKONTÖR HİZMETLERİ VE PARÇAKONTÖR BAYİLİĞİ...

PARÇA KONTÖR SATARAK KAZANÇ SAGLAYABİLİRSİNİZ...?

Kullandığınız cep telefonu kontörlü ise, PARÇAKONTÖR yüklemenin ne kadar kolay bir işlem olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Adım başı karşımıza çıkan kontör bayileri, en hızlı şekilde telefonlarımıza kontör yükleyerek konuşmalarımızı sağlamaktadırlar. Her keseye uyacak ölçülerde kontörlerin olduğu bu bayiler, ara sırada düzenledikleri kampanyalar ile sizleri memnun etmeyi amaçlamakta ve ucuz fiyatlar ile kontör yüklemesi yapmanızı sağlamaya çalışmaktadırlar. Rekabet ortamında bir birleri ile yarışan kontör bayileri, sizlere en uygun fiyatı yansıtabilmek için çaba sarf etmektedirler.

Bazen de toptan kontör satın almak isteyebilir veya bu şekilde aldığınız kontörleri satarak kazanç sağlamayı umut edebilirsiniz. Zaten toptan kontör almak her zaman akla en uygun olanıdır fiyat açısından. TOPTAN PARÇA KONTÖR satın almak istediğinizde, bağlı olduğunuz GSM operatörlerinin bayilerine müracaat etmeniz yeterli olacaktır aldığınız kontörler hızla yüklenecek ve hesabınıza geçirilecektir. Mobil iletişim araçlarının hızla kullanılmasının artması sonucunda oluşturulan bu yeni iş kolları ile daha da kolaylaşmıştır. Yüksek cirolu bir iş kolu olan kontör bayilikleri, yeni nesil iş kollarından en önemlisidir.PARÇA KONTÖR SATARAK KAZANÇ SAGLAYABİLİRSİNİZ...?

ONLİNE PARÇAKONTÖR VE FATURA ÖDEME MERKEZİ....?

Telefon kullanım ücretlerinin tahsilatı için kurulmuş ofislere Fatura Ödeme Merkezi denir. Yaşadığınız bölgenin muhtelif yerlerinde sıklıkla karşılaştığınız bu merkezlerde fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Fatura kesim tarihinden itibaren faturanızla birlikte ilgili birimi ziyaret ederek faturanızı yatırabiliyorsunuz. Sıra bekleme derdi olmadan yapacağınız ödeme işlemi sonrasında görevli kişiden ödendi belgesi talep edebiliyorsunuz.

Faturalarınıza zaman ayıramayacak kadar yoğun bir işte çalışıyorsanız, fatura yatırmak sizin için bir kabussa Online Parça Kontör hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartınızla gerçekleştirebileceğiniz bu işlem tam size göre. Ödemenizi kredi kartıyla yaptığınızda yatırdığınız miktar ilgili kuruluşa iletilir. İlgili kuruluş işleminizi saniyeler içinde onaylar. Faturanızın güvenli bir şekilde yatmış olduğunu kullanmış olduğunuz GSM numarasına gelen mail ile teyit edebilirsiniz.

İletişimin her geçen gün biraz daha gelişesi GSM şirketlerinin de bu konularda çeşitli çalışmalar yapmasını gerektirmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ellerinden gelen her türlü kampanyayı sunana operatörler kontör satımında online kontör avantıjını sunarak müşterilerinin bütçelerine göre alışveriş yapmalarını sağlamıştır.ONLİNE PARÇAKONTÖR VE FATURA ÖDEME MERKEZİ....?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com