Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

PARÇAKONTÖR TL YÜKLEME BAYİLİĞİ VE FATURA ÖDEME MERKEZİ..?

Kontör yüklemek için beklemeye, uzaklara gitmeye artık hiç gereke kalmadı, zira online olarak yükleme yapabileceğiniz gibi, istediğiniz zaman kendinize en yakın bayie giderek de kontör yüklemesi yapma şansınız var. Bunlar PARÇA KONTÖR MERKEZİ olarak adlandırılan bayiliklerdir, isteyen her kes bu bayiliklerden çok ucuz fiyat aralıkları ile satın alabilir ve yüksek kazançlara sahip olabilir. Neredeyse satsın aldığınız parça kontörleriniz 10 saniye gibi kısa bir zaman dilimi içinde hattınıza yüklenmekte ve siz de konuşmalarınıza devam edebilmektesiniz.

Yok ben cep telefonuma TL yükleyerek konuşmak istiyorum diyorsanız, onun için de çareler üretilmiş ve TL YÜKLEME BAYİLİĞİ adı altında bayilikler kurularak satışa arz edilmiştir. Hemen bunlardan biri ile irtibata geçerek, paranızın yettiği miktarlarda yükleme yapabilir ve konuşmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bütün bayiler, firmalarının desteklemesi ile bazen gün içinde, bazen de aylık olarak kampanyalar düzenlemekte ve yüklemelerde kolaylık sağlamaya çalışmaktadırlar. Bütün bu saydığımız işlemleri, internet üzerinden online olarak hızlı bir şekilde yapabileceğinizi de unutmayın.PARÇAKONTÖR TL YÜKLEME BAYİLİĞİ VE FATURA ÖDEME MERKEZİ..?

PARÇAKONTÖR VE TL YÜKLEME ARTIK ÇOK KOLAY ...?

Parça kontör bütçemize yardımcı bizi zor duruma sokmayan bir sistem. Kendi ihtiyacımız ve kendi istediğimiz doğrultusunda dilediğimiz kadar miktarını ayarlayabileceğimiz bu sistem özellikle gençlerin ilgisini çekmekte. Genellikle gençler tarafından popüler olarak kullanılan bu sistem gençlerin bütçesine uyum sağlamakta. Parça kontör çeşitli yollarla gerçekleştirilebilmekte.

Örneğin; parça kontör yükleme işleminizi Parça kontör merkezlerinde yada fatura ödeme bayilerinden yapabileceğiniz gibi online olarak internetten de yapabilirsiniz. Parça kontörlerin gelişmesi ile kart kontörler popülerliğini yitirmiştir. Artık kullanılmamaktadır. Eskiden belirli miktarlarda kontör yükleniyordu ve bu fiyatlar sabitti. Fakat bu herkesin bütçesine uygun olmayabiliyordu. Bu nedenle popüler olarak da kullanılan parça kontörler birçok kişinin işine yaramakta.

Toptan kontör alabileceğiniz ya da parça kontör alabileceğiniz internet siteleri ya da kontör yükleme bayileri işinizi görmenizde sizlere yardımcı olabilirler. Parça kontör yüklemesi elden olarak pos makinesi aracılığı ile yapılmaktadır. Dilerseniz telefon görüşmelerinizde dilerseniz attığınız smsler ile tüketebileceğiniz kontörlerinizi program indirerek ya da müzik indirerek tüketebilmeniz mümkündür.PARÇAKONTÖR VE TL YÜKLEME ARTIK ÇOK KOLAY ...?

TL YÜKLEME PARÇAKONTÖR BAYİLERİ VE ÖDEME NOKTASI

Cep telefonları artık hayatımızın bir parçası olmuştur. Sürekli yanımızda taşıyabileceğimiz cep telefonları ile iletişim çok daha özgürleşmekte ve rahatlamaktadır. Ancak faturalı hat kullananlar bu rahatlıkla bazen öyle çok konuşuyorlar ki, ay sonunda beklemedikleri kadar yüksek faturalarla karşılaşabiliyorlar. Bu nedenle özellikle kontrollü telefon kullanmak isteyenler kontörlü hat kullanıyorlar. Ancak gsm firmaları belli sürelerde belli limitli kontör yüklemesi yapıyor. Her zaman bu limitli kontör yüklemesi yapamayanlar içi de parça kontör sistemi uygulamıyor.

Parça kontör yükleyerek bütçenize göre konuşabilirsiniz. Ayrıca artık parça kontör bulmakta da sorun yaşanmıyor. Oturduğunuz şehrin her yerinde parça kontör yüklemesi yapan iş yerlerini bulabilirsiniz. Özellikle TL YÜKLEME merkezlerinde, işlek caddelerdeki büfelerde, mahalledeki bakkalda, kısaca iş yeri uygun olan her yerde parça kontör yüklemesi yaptırabilirsiniz.

Bunun için telefon numaranızı veriyor ve ne kadarlık kontör yükleyeceğinizi belirtiyorsunuz. Birkaç dakika içinde kontörleriniz telefonunuza yüklenmiş oluyor. Böylece iş yerleri kendilerine ek bir gelir elde ediyorlar ama insanlar için de önemli bir hizmet vermiş oluyorlar.TL YÜKLEME PARÇAKONTÖR BAYİLERİ VE ÖDEME NOKTASI

TL YÜKLEME VE PARÇA KONTÖR BAYİLİĞİ HİZMETLERİ

Belki işinizden memnun değilsiniz veya yeni bir atılım gerçekleştirmek ve kazancınızı katlamak istiyorsunuz, kontör bayiliği sizin gibi düşünen kimseler için biçilmiş kaftan durumundadır. PARCAKONTOR BAYİLİĞİ satın almak zannettiğiniz kadar zor ve pahalı değil. Hemen konu ile ilgileniyorsanız, bilgi sahibi olabileceğiniz internet sitesine girin ve müşteri temsilcilerinin telefonlarını arayın, onların sizi yönlendirmesi ile kısa sürede kendi işinizin patronu olacak ve ummadığınız kadar güzel kazançlar elde edeceksiniz. Yurdun dört bir yanında kurulan bayilik ağın sayesinde pek çok kişi bu iş kolundan yararlanmakta ve kar elde etmektedir.

Cep telefonu kullanmak, bütün dünyada olduğu gibi bizde de son derece yaygındır ve bunun için de en fazla kontörlü konuşmalara tercih edilmektedir. TL YÜKLEME de bu ihtiyaçtan hasıl olarak gelişmeye başlayan bir iş koludur ve giderek büyüyen bir potansiyele sahiptir. Yüksek kar oranları yüzünden en cazip meslek dalları arasındaki yerini alan kontör bayilikleri, giderek gençler arasında daha popüler olmaya başlamıştır.TL YÜKLEME VE PARÇA KONTÖR  BAYİLİĞİ HİZMETLERİ

ONLİNE TL YÜKLE VE FATURA ÖDEME SİSTEMİ HAKKINDA...?

Gündelik hayatımızın ayrılmaz parçaları olan elektrik-su-doğalgaz-telefon kullanım ücretlerinin tahsilatı için kurulmuş ofislere TL YÜKLEME adı verilir. Caddelerde, sokaklarda kısaca bulunduğunuz bölgenin muhtelif yerlerinde sıklıkla karşılaştığınız bu merkezler vatandaşların yaşamının merkezini oluşturmaktadır.

Şahsınıza ait faturalar ödeme günü gelmesi üzerine kesilir. Kesilen faturanıza birlikte ilgili birimigünü geçmiş ya da geçmemiş faturanızla birlikte ziyaret ederek fatura tahsilatınızı gerçekleştirebiliyor ve akabinde ödeme yaptığınız merkezden ödendi belgesi alabiliyorsunuz. Çalışanlar, fatura yatırmak için zamanı olmayanlar, faturalar için her ay rutin gezmekten hoşlanmayanlar için ise Online TL YÜKLEME hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartınız ile oturduğunuz yerden gerçekleştirebileceğiniz bu servishem size zaman kazandıracak hem de çok daha pratik bir şekilde faturalarınızı yatırmanızı sağlayacaktır.

Fatura ödemenizin kredi kartı ile yapılması üzerine ödeme yaptığınız meblağ ilgili kuruluşa iletilir. İlgili kuruluşun fatura ödemenizi saniyeler içinde onaylaması ardından fatura ödemesinde kullanmış olduğunuz GSM numarasına sms ile yahut kullanmış olduğunuz mail adresinize mail ile geri bildirim yapılır.ONLİNE TL YÜKLE VE FATURA ÖDEME SİSTEMİ HAKKINDA...?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com