Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

PARÇAKONTÖR YÜKLEME MERKEZLERİ ...?

Eğer kullandığınız cep telefonu faturalı hatta sahip ise ve gelen faturaların yüksekliğinden şikayet ediyorsanız, hemen kontörlü konuşma rahatlığından yararlanabilir ve hatlı telefondan kontörlü telefona geçiş yapabilirsiniz. Cebinizdeki para oranınca PARÇA KONTÖR yüklemesi yapar ve bu ölçüde konuşmalarınızı sürdürebilirsiniz, bilirsiniz ki, paranız kadar konuşacak ve bu para bitince konuşmalarınız kesilecektir, bu da kötü sürprizlerle karşılaşmayacağınız anlamına gelmektedir. Paranız olduğu zaman tekrar kontör yükleyebilir ve kaldığınız yerden konuşmalarınıza devam edebilirsiniz. Büyük bir avantaj sağlayan parça kontör yükleme sistemi, özellikle gençler arasında çok rağbet görmüş ve sevilmiştir.

Artık karşımıza adım başı diyebileceğimiz kadar yakınlarda çıkan parça kontör yükleme merkezleri sayesinde, aklınıza geldiği her zaman kontör yüklemesi yapabilirsiniz. PARÇA KONTÖR MERKEZİ adı altında hizmet veren bayiliklerin sıklıkla düzenledikleri ucuz kontör kampanyalarından faydalanmalı ve piyasanın altın fiyatlar ile cep telefonunuza kontör yüklemelisiniz. Parça kontör yükleme alanında deneyimli ekiplerle çalışan bu bayiler, hizmette sınır tanımamakta ve kontörlerinizi en kısa sürede yüklemektedirler.PARÇAKONTÖR YÜKLEME MERKEZLERİ ...?

TOPTANPARÇA KONTÖR ve TL YÜKLEME

GSM şirketlerinin sunduğu avantajlar TL YÜKLEME BAYİLİĞİ talebini artırmaktadır. Her gün biraz daha artan satış kendi işini kurmak isteyenler yahut ek iş açmak isteyenler için gelir kaynağının ta kendisidir. Bu işi yapmak isteyenler bağlantılarını çok hızlı bir şekilde kurabilme ve işlerine hızlı bir şekilde başlayabilme imkanına sahiptir. Üstelik bu iş için firmayı özel olarak ziyaret etmenize gerek yoktur internet üzerinden irtibata geçerek ilgili formaları doldurmanız yeterlidir. En büyük tavsiyemiz işe başlamadan çalışacağınız firma hakkında detaylı bilgi edinmenizdir.

Kurulum ücreti gibi ek ücretler ödemezsiniz. Küçük girişimlerle büyük karlar elde edebilirsiniz. Bu iş size ve çevrenize olumlu etkide bulunacaktır. Alışverişin odağında olan bir işletmeniz varsa bunu bayiliği alarak da destekleyebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi bu işi yeni bir kuruluşla gerçekleştirebilirsiniz, ek iş olarak da açabilirsiniz. Anlaştığınız operatör sayısı ne kadar çoksa geliriniz de bu o kadar çok olacaktır.Bazı büyük firmalar ülkemizin her yerine bayilik verip Toptan Parça Kontör satışı yaptırmaktadır. Bu firmanın inisiyatifindeki bir durumdur.TOPTANPARÇA KONTÖR ve TL YÜKLEME

PARÇAKONTÖR BAYİLERİ VE TL YÜKLEME MERKEZİ...?

Eğer kendinize yeni veya ek bir iş arıyorsanız, neden parça kontör bayiliği satın almıyorsunuz? Çok uygun fiyatlarla satılan ve getirisi oldukça yüksek olan bu bayiliklerin geniş iş hacmine sahip oldukları hepimizin malumudur. TL YÜKLEME BAYİLİĞİ satın almak için, bu konuda açılmış olan internet sitelerine müracaat ederek gerekli formları doldurmanız yeterli olacaktır. Deneyimli ekipler tarafından size her konuda destek verileceğinden hiç şüpheniz olmasın. Parça kontör bayisi olmak artık çok kolay,

İnternet üzerinden kendi işinin sahibi olmak isteyen herkes, PARCAKONTOR BAYİLİĞİ açabilir. Konu ile ilgili müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek, doldurmanız gereken basit bir formu doldurmanız yeterli olacaktır, getirisi çok yüksek olan ve günümüzün en popüler işlerinden biri sayılan bu bayiliklerin yasal olduğu ve sıkıntı yaşanmayacağını da bilmelisiniz. Bakkallar, marketler, büfeler ve diğer bayiler, ek olarak parça kontör satmayı da deneyebilirler. Size bir tık kadar uzak olan bu geniş iş hacmi olan iş ile, ufkunuz genişleyecek ve geliriniz artacaktır.PARÇAKONTÖR BAYİLERİ VE TL YÜKLEME MERKEZİ...?

PARÇAKONTOR MERKEZİ GSM OPERATÖRLERİNE TL YÜKLEME...?

Cep telefonları iletişimde en büyük yeri almış durumda. Artık insanlar sabit telefonla iletişim kurmuyor, bunun yerine sürekli yanlarında bulunabilen ve diledikleri anda diledikleri kişiyle görüşme imkânı olan cep telefonlarını tercih ediyor. Ancak kontörlü hat kullananların iletişimlerinde kesinti yaşamamaları için kontör miktarlarını sürekli takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca kontörlü hat sahipleri çoğu zaman bütçelerine göre parça kontör de kullanmak istiyor. Bu ihtiyacı da parça kontör merkezi olarak faaliyet gösteren iş yerleri karşılıyor.

Bu ihtiyacın giderek artmasından dolayı da artık her yerde parça kontör merkezleri açılıyor. Ama parça kontör satışlarını daha çok mevcut bir işi olup ek gelir elde etmek isteyenler yapıyor. Özellikle fatura ödeme merkezlerinde, işlek caddelerdeki büfelerde, marketlerde parça kontör yüklemesi yapılıyor.

Parça kontör satışı yapan iş yerimizde en güvenli şekilde dilediğiniz miktarda yükleme yaptırabilirsiniz. Online olarak yaptığımız yükleme işlemi ile birkaç dakika içinde parça kontörleriniz telefonunuza yüklenmiş oluyor. Bunun için bize telefon numaranızı ve almak istediğiniz kontör miktarını belirtmeniz yeterlidir.PARÇAKONTOR MERKEZİ GSM OPERATÖRLERİNE TL YÜKLEME...?

PARÇAKONTÖR TL YÜKLEME BAYİLİĞİ VE FATURA ÖDEME MERKEZİ..?

Kontör yüklemek için beklemeye, uzaklara gitmeye artık hiç gereke kalmadı, zira online olarak yükleme yapabileceğiniz gibi, istediğiniz zaman kendinize en yakın bayie giderek de kontör yüklemesi yapma şansınız var. Bunlar PARÇA KONTÖR MERKEZİ olarak adlandırılan bayiliklerdir, isteyen her kes bu bayiliklerden çok ucuz fiyat aralıkları ile satın alabilir ve yüksek kazançlara sahip olabilir. Neredeyse satsın aldığınız parça kontörleriniz 10 saniye gibi kısa bir zaman dilimi içinde hattınıza yüklenmekte ve siz de konuşmalarınıza devam edebilmektesiniz.

Yok ben cep telefonuma TL yükleyerek konuşmak istiyorum diyorsanız, onun için de çareler üretilmiş ve TL YÜKLEME BAYİLİĞİ adı altında bayilikler kurularak satışa arz edilmiştir. Hemen bunlardan biri ile irtibata geçerek, paranızın yettiği miktarlarda yükleme yapabilir ve konuşmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bütün bayiler, firmalarının desteklemesi ile bazen gün içinde, bazen de aylık olarak kampanyalar düzenlemekte ve yüklemelerde kolaylık sağlamaya çalışmaktadırlar. Bütün bu saydığımız işlemleri, internet üzerinden online olarak hızlı bir şekilde yapabileceğinizi de unutmayın.PARÇAKONTÖR TL YÜKLEME BAYİLİĞİ VE FATURA ÖDEME MERKEZİ..?
Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com