Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

FATURA ÖDEME MERKEZİ ve ÜCRETSİZ FATURA TAHSİLATI BAYİLİĞİ...?

Yeni yaşam biçimlerimiz sonucu artık hepimize elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet gibi pek çok hizmetin faturası geliyor. Bu faturaların hepsini kendi kurumlarında ödemek için insana bir gün bile yeterli gelmeyebilir. Birbirinden uzak merkezlerdeki kurumların gişesine fatura bedellerini yatırmak bu nedenle bazen birkaç günümüzü bile alabilir. Herkesin çalıştığı ve zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde insanlar böyle bir zaman bulamazlar. Fatura ödeme merkezi işte insanların bu sıkıntısını en iyi şekilde çözüyor.

Tüm faturalarınızı aynı gün içinde merkezimizden güvenle ödeyebilirsiniz. Elektrik, su, gaz, telefon, cep telefonu gibi faturalarınız için ayrı ayrı sıraya girmeden ve uzun kuyruklarda beklemeden rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Merkezimizin rahat ve konforlu ortamında siz oturup dinlenirken faturalarınız ödenmiş oluyor. Fatura ödeme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Merkezimizde uzun kuyruklarda beklemiyorsunuz. Yeterli sayıdaki deneyimli personelimiz ve hızlı çalışan bilgisayarlarımızla en kısa sürede faturalarınızı ödeyebiliyorsunuz. Böylece zamanınız size kalıyor. Yeni yaşam biçimlerinin doğurduğu bu ihtiyacı en kaliteli şekilde merkezimiz karşılamış oluyor.



FATURA ÖDEME MERKEZİ ve ÜCRETSİZ FATURA TAHSİLATI BAYİLİĞİ...?

ÜCRETSİZ FATURA TAHSİLATI YAPMANIZ İÇİN İŞTE SİZLERE FIRSAT..?

Fatura ödeme günleri artık kâbus olmaktan çıktı. Elimizde bir dizi faturalarla o vezneden bu vezneye koşturma dönemleri bitti. Şimdi işlek caddelerde hatta mahallemizde faturalarımızı güvenle ödeyebileceğimiz merkezler açılmaya başlandı. Şehrimizin en işlek caddesinde başak bir iş için geçerken bile faturalamızı yatırabiliriz ve bunun için ayrı bir zaman ayırmamız gerekmez. Bunun yanında artık mahallemizin bakkalı da fatura tahsilatı yapabiliyor. Böylece hem kendisine ek bir gelir elde ediyor hem de mahalleliye bu alanda da hizmet vermiş oluyor.

Mevcut bir iş yerine ek gelir elde etmek isteyen kişiler fatura tahsilat işi de yapabilirler. Bunun için fazla bir yatırım yapmanız da gerekmiyor. Bir fatura ödeme programı ve bir bilgisayarla bu işe hemen başlayabilirsiniz. Bölgemizde faaliyet gösteren fatura tahsilat merkezimiz hızlı, kaliteli ve güvenli bir hizmet veriyor.

Fatura tahsilatı yapabilmemiz için bütün yasal şartları yerine getirmiş bulunuyoruz. Faturalarınızı bize getirdiğinizde siz rahat bir şekilde birkaç dakika dinleneceksiniz, biz de tüm faturalarınızın tahsilatını kısa sürede yapacağız.



ÜCRETSİZ FATURA TAHSİLATI YAPMANIZ İÇİN İŞTE SİZLERE FIRSAT..?

FATURA TAHSİLATI VE FATURA ÖDEME MERKEZİ HAKKINDA...?

Son günlerde şehirlerimizin en işlek yerlerinde açılan fatura ödeme merkezleri sayesinde insanlar son derece kolay bir şekilde faturalarını ödeyebiliyorlar. Artık hepimizin evine ve iş yerine aldığımız hizmetler karşılığı sayısız fatura geliyor. Elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon, cep telefonu derken ödenecek birçok faturamız oluyor. Eskiden her bir fatura ilgili kurumun veznesine ödenirdi ve buralarda uzun kuyruklar oluşurdu. Ama şimdi fatura ödeme merkezleri bulunuyor ve herkes dilediği saatte faturalarını kolayca ödeyebiliyor.

Ödeme merkezlerinde fatura dışında call shop, kontör satışı, parça kontör, gsm hat alma gibi işlemler de yapılabiliyor. Online ortamda gerçekleştirilen bu işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde yapılıyor. Ayrıca bankaların almadığı günü geçmiş fatura tahsilatı da bu merkezlerde yapılıyor.

Teknolojideki gelişmeler insanların her alanda hayatını kolaylaştırıyor. İnternet ve bilgisayar teknolojilerindeki gelişmeler de bu alanda insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Artık vatandaşlar uzun kuyruklarda bekleyip fatura ödeme derdi yaşamamaktadır. Özellikle çalışanlar fatura ödemek için iş yerlerinden izin almak zorunda kalmamaktadır.



FATURA TAHSİLATI VE FATURA ÖDEME MERKEZİ HAKKINDA...?

FATURA ÖDEME MERKEZİ ve YETKİLİ BAYİLİĞİ HAKKINDA...?

Fatura ödeme merkezleri tüm illerde ve ilçelerde giderek daha çok yayılıyor. Büyük bir ihtiyaç haline gelen bu merkezlere genellikle merkezi yerlerde olduğu için özel bir zaman ayırmadan fatura ödemesi yapılabiliyor. Fatura ödeme merkezleri de bayilik sistemiyle ağlarını genişletiyor ve daha çok insana hizmet veriyor. Fatura ödeme bayiliği elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi fatura ödemeleri aldığı gibi başka yan işlerle de gelirlerini artırabiliyor.

Call shop dediğimiz ucuz telefon görüştürme sistemleri, kontör satışı, adsl veya sabit hat başvurusu, gsm operatörlerine numara taşıma, otobüs-uçak bilet satışı gibi işlemleri de yaparak daha geniş bir alanda hizmet vermektedir. Bu şekilde kendi gelirlerini de arttırmış olmaktadır. Fatura ödeme bayileri aldıkları programla müşterilerin borçlarını online olarak sorgulayabilmekte ve borçları online olarak ödemektedir.

Bayiler fatura miktarına göre bir komisyon almakta ve bu hizmeti son derece küçük meblağlarla vermektedir. Ancak iş çeşitliliği ve ödenecek faturaların çokluğu ile iyi bir gelir de elde edilmektedir. Yeni iş kuracaklar güvenli bir firmadan bayilik alarak iyi bir işe sahip olabilirler.



FATURA ÖDEME MERKEZİ ve YETKİLİ BAYİLİĞİ HAKKINDA...?

TOPTANPARÇAKONTÖR BAYİLERİMİZİN VERMİŞ OLDUĞU HİZMET ALANLARI...?

İletişim çağının gerektirdiklerine ellerinden gelen uyumu gösteren GSM şirketlerinin sunduğu tarifeler Parça kontör satımını artırmaktadır. Her geçen gün artan bu talep kendi işini kurmak isteyenler yahut ek iş açmak isteyenler için bir kazanç vasıtası olmaktadır. Bu işi yapmak isteyenler bağlantılarını çok hızlı bir şekilde kurarak işlerine başlayabilirler.

İnternet üzerinden irtibata geçerek ilgili formaları doldurmanız yeterli olmaktadır. Elbette ki işe başlamadan yahut gerekli işlemleri yapmadan önce muhatap olduğunuz firma hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir. Ekstra bir ekipman gerektirmediği için kurulum ücreti gibi ek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. TOPTAN PARCA KONTOR kurarak hem büyük risk almadan hem de küçük girişimlerle büyük karlar elde edebilirsiniz. Bu merkezleri ziyaret eden müşteriler hem kendi bütçelerine hem de sizin bütçenize can vererek ekonomik hayata olumlu etkide bulunacaklardır.

Belirttiğimiz gibi bu işi yeni bir kuruluşla gerçekleştirebileceğiniz gibi ek iş olarak da açabilirsiniz. Anlaştığınız ve reklamını yaptığınız operatör sayısı ne kadar çoksa geliriniz de bu duruma eş değer olarak artacaktır.



TOPTANPARÇAKONTÖR BAYİLERİMİZİN VERMİŞ OLDUĞU HİZMET ALANLARI...?




Sayfa sayısı:229 <<<Önceki Sayfa [ 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   ] Sonraki Sayfa>>>
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com